Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strażacy wyciągnęli kota z głębokiej studni


Dziś około godziny 12:30 strażacy otrzymali zgłoszenie w sprawie kota, który wpadł do głębokiej na osiem kręgów, wyschniętej studni na jednej z posesji przy ulicy Ciasnej. Zgłaszający podał, że zwierzę siedzi w niej prawdopodobnie od wczoraj, a właściciele posesji wyjechali. Ratownik wyposażony w sprzęt ochrony dróg oddechowych zszedł po drabinie do studni i wydostał kota na zewnątrz. Zwierzę było w stanie dobrym i zostało przekazane przybyłemu właścicielowi.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x