Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Spokojne święta. Cztery kolizje i dwóch nietrzeźwych kierowców


Mławscy policjanci podsumowali okres świąt Bożego Narodzenia. Na drogach powiatu mławskiego nie doszło do żadnego wypadku, odnotowano jedynie cztery kolizje w których nikt nie odniósł obrażeń.


Podczas świątecznych działań funkcjonariusze zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących w dniu 25 grudnia 2019 około godz. 20.00 roku w miejscowości Nieradowo gm. Szydłowo  mężczyzna lat 45 kierował pojazdem osobowym będąc w stanie nietrzeźwości (0,62 mg/l w wydychanym powietrzu), zaś  w dniu 26 grudnia 2019 roku około godz. 15.30 w miejscowości Stupsk  mężczyzna lat 46 kierował pojazdem osobowym będąc w stanie nietrzeźwości (0,72 mg/l w wydychanym powietrzu).

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x