Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Policjanci poszukują zaginionego 78-letniego mężczyzny


Policjanci poszukują 78-letniego Wandalina Wydrę zamieszkałego w Działdowie. Mężczyzna w dniu 23.12.2019 r. wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. W chwili zaginięcia był ubrany w kurtkę zimową grafitową, spodnie granatowe, buty czarne, sznurowane, czapkę dzianą koloru czarnego, koszulę w kratę koloru czarno-czerwonego i brązowy sweter.


WANDALIN WYDRA

Wiek 78 – lat

Wzrost  ok. 170 cm

Włosy proste, siwe, krótkie

Szczupła budowa ciała

Oczy koloru niebieskiego

Brak uzębienia (nie nosi protez dentystycznych)

Wszystkie osoby posiadające informację o miejscu pobytu zaginionego lub posiadające informacje, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt pod numerem 112 lub 23 698 02 00, 23 698 02 01 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.

źródło: KPP Działdowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x