Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Już stoją nowe słupy ogłoszeniowe


Powiększyła się liczba słupów ogłoszeniowych na terenie miasta. Wymieniony został stary wysłużony słup betonowy na nowym skwerku przy ul. Płockiej oraz przybył nowy słup przy ul. Spichrzowej.


Przypominamy jednak, że umieszczanie ogłoszenia na miejskim słupie jest odpłatne. W  sprawie zamieszczenia ogłoszenia można się kontaktować z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mławie.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mławianka
mławianka
4 lata temu

Menelom warunki się poprawiły. Mają swój skwerek z ławeczką, a nawet ogłoszenia mogą sobie poczytać na ładnym, nowym słupie.
Teraz nie ma obawy, że zatoczą się pod koła jakiegoś samochodu, bo nie muszą przechodzić przez ulicę po lufę. I niech ktoś powie, że UM nie dba o biedniejszych mieszkańców miasta…

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x