Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Już stoją nowe słupy ogłoszeniowe


Powiększyła się liczba słupów ogłoszeniowych na terenie miasta. Wymieniony został stary wysłużony słup betonowy na nowym skwerku przy ul. Płockiej oraz przybył nowy słup przy ul. Spichrzowej.


Przypominamy jednak, że umieszczanie ogłoszenia na miejskim słupie jest odpłatne. W  sprawie zamieszczenia ogłoszenia można się kontaktować z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mławie.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
mławianka
Gość
mławianka

Menelom warunki się poprawiły. Mają swój skwerek z ławeczką, a nawet ogłoszenia mogą sobie poczytać na ładnym, nowym słupie.
Teraz nie ma obawy, że zatoczą się pod koła jakiegoś samochodu, bo nie muszą przechodzić przez ulicę po lufę. I niech ktoś powie, że UM nie dba o biedniejszych mieszkańców miasta…