Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jak przetrwać święta bez wizyty na SOR?


Nie dla wszystkich święta to dni wolne od pracy. Do tych, którzy nawet w świąteczne dni pracują należą m.in. ratownicy medyczni. Ich zawodowe doświadczenia doprawione poczuciem humoru zaowocowało krótkim i dowcipnym poradnikiem zatytułowanym „Jak przetrwać święta bez wizyty na SOR?”. Jeżeli jednak nie masz poczucia humoru, to lepiej tego nie czytaj!


Choć zwięzły dwunastopunktowy przekaz utrzymany jest w żartobliwym tonie, to jednak pokazuje sytuacje, w których możemy narazić  na szwank swoje zdrowie, a w najlepszym przypadku zepsuć sobie święta. To naprawdę dobry sposób, na przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas świąt. Na facebookowym profilu „To nie z mojej karetki”  w trzy dni post polubiło niemal 5 tys. internautów. Ta lista zapewne nie wyczerpuje wszystkich „świątecznie ciekawych” zachowań, ale od czego są komentarze …

 

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
BojęsięszpitalawMławie
BojęsięszpitalawMławie
4 lata temu

Mundrala to pisał, widać że szkolony. Takich w karetkach do chorych puszczają. Porażka systemu. Co to jest za twór „ratownik medyczny” ? Za nic nie odpowiada- bo na niczym się nie zna. Przez takich „ratowników” mój tata spędził kilka miesięcy w szpitalu. Dwie ekipy „ratunkowe” stwierdziły nerwicę, w przypadku kiedy miał wylew krwi do mózgu .

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x