Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

To się zdarzyło naprawdę. A jednak są jeszcze ludzie uczciwi


Uczciwością wykazała się mieszkanka powiatu ciechanowskiego, która znalezione pieniądze przyniosła do Komendy Policji. Ciechanowska policja szuka właściciela zgubionych pieniędzy.


W dniu 22 grudnia 2019 roku kobieta przy bankomacie na terenie ciechanowskiego centrum handlowego zauważyła plik pieniędzy wraz z wydrukiem z przeprowadzonej transakcji w bankomacie. Od razu zgłosiła się do ciechanowskiej Komendy Policji przekazując pieniądze funkcjonariuszom. Pieniądze czekają na odbiór przez właściciela w Komendzie Powiatowej Policji w Ciechanowie.

Postawa, jaką wykazała się kobieta, powinna stanowić wzór dla wszystkich, którzy znaleźliby się w podobnej sytuacji. Warto pamiętać, że znalezienie przedmiotu i zatrzymanie go jest czynem niezgodnym z prawem, kwalifikowanym jako przywłaszczenie.

źródło : KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
DZIADEK Z BLISKA
DZIADEK Z BLISKA
3 lata temu

To na prawdę nic wielkiego tylko trzeba być naprawdę UCZCIWYM !! mi samemu przytrafiła się taka historia przy bankomacie na ul CHROBREGO –pewna starsza Pani emeryt zostawiła w bankomacie swą emeryturę 800,-zł–wzięła kartę ale nie wzięła pieniędzy—szybko pobiegłem za nią i wręczyłem jej pieniądze–podziękowań nie było końca—drugi raz młody człowiek zostawił 300, zł, już miał odjężdzać kiedy wręczyłem mu te nie zabrane pieniądze. ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT DLA REDAKCJI I WSZYSTKICH ODWIEDZAJĄCYCH PORTAL !!!!!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x