Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Podzielili się słodyczami z dzieciakami z domu dziecka


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia społeczność Szkoły Podstawowej nr 7 postanowiła obdarować dzieci , które mieszkają w Domu Dziecka w Kowalewie  słodyczami. Zbiórka trwała dwa tygodnie. Najróżniejsze słodkości przynosili uczniowie klas IV – VIII. Łakoci jak na nasze możliwości uzbieraliśmy bardzo dużo. Klasy I-III również wsparły naszą inicjatywę przekazując uszyte wraz z rodzicami przepiękne misie. Przekazaliśmy je, wraz z serdecznymi życzeniami bożonarodzeniowymi Pani dyrektor Domu Dziecka.  Pragniemy podziękować wszystkim rodzicom i dzieciom Szkoły Podstawowej nr 7  w Mławie , którzy przyczynili się do tej pięknej akcji dzielenia się z innymi.


źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x