Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nożownik z Łomi zatrzymany, wkrótce usłyszy zarzuty


Fot z miejsca zdarzenia


Tragiczny finał miała sprzeczka, pomiędzy 25-latkiem a 29-letnim mężczyzną, do której doszło w minioną sobotę wieczorem w Łomi. Pokrzywdzony przebywa w szpitalu w ciężkim stanie, a sprawca, który zbiegł, został zatrzymany przez policję po kilku godzinach  od zdarzenia. O szczegółach sprawy nie informuje jeszcze ani policja, ani prokuratura powołując się na dobro śledztwa.

– Do zdarzenia doszło na skutek nieporozumienia dwóch mężczyzn. W jej wyniku sprawca zadał pokrzywdzonemu co najmniej jeden raz ranę kłutą penetrującą, skutkującą ciężkimi obrażeniami ciała. Obecnie trwają czynności procesowe z udziałem podejrzanego, który wkrótce usłyszy zarzuty. To raczej pewne, że prokuratura wystąpi też z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie – mówi Marcin Bagiński, Prokurator Rejonowy w Mławie.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Olo
Olo
4 lata temu

H.j mu w twarz, dobra robota policja!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x