Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Betlejemskie Światło Pokoju już w naszych domach


Wczoraj mławscy harcerze aż do godziny 18-tej roznosili naszym mieszkańcom Betlejemskie Światło Pokoju. Pukali do wszystkich drzwi i przekazywali je tym, którzy chcieli je przyjąć i ustawić potem na wigilijnym stole. Harcerze pojawili się m.in. na osiedlach OKM i Młodych, a także w blokach przy ulicach Sienkiewicza i  Płockiej.


Tegoroczne hasło akcji „Światło, które daje moc…” nawiązuje do słów Jana Pawła II wypowiedzianych w Krakowie w 1979 roku. Harcerki i harcerze Związku Harcerstwa Polskiego przekazują Betlejemskie Światło Pokoju już po raz 29.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Magda
Magda
1 rok temu

No niestety do mnie nikt nie dotarł z Betlejemskim Światełkiem Pokoju a napisano ze harcerze pukali do wszystkich drzwi.. dziwne bo cały czas byłam w domu..nadmieniam ze mieszkam w blokach na Sienkiewicza

mławianka
mławianka
1 rok temu
Reply to  Magda

Bez Betlejemskiego Światełka też można żyć i spędzić z rodziną wspaniałą Wigilię i święta Bożego Narodzenia. Nie ma się co spinać.

Tomm
Tomm
1 rok temu
Reply to  Magda

Pani Magdo, zachęcam do kontaktu z harcerzami poprzez stronę Hufca lub facebook’a . Harcerze przekażą Betlejemskie Światełko Pokoju kazdemu, kto wyrazi chęć przyjęcia ognia, po przekazaniu takiej informacji.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x