Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wśród „pierwszaków” już bardzo świąteczny nastrój


Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To czas radości i miłości. Gdy pojawi się pierwsza gwiazdka siądziemy z rodziną przy stole. Podzielimy się opłatkiem. Dzieci z klasy Ib Szkoły Podstawowej nr 7 postanowiły podtrzymać piękną, polską tradycję i przedstawiły swoim rodzicom „Jasełka”. Odtwarzały swoje role i śpiewały kolędy. Potem było dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń. Oczywiście nie zabrakło słodkiego poczęstunku przygotowanego przez mamy. O dzieciach nie zapomniał św. Mikołaj, który zostawił pod choinką paczki. Było wiele uśmiechów i radości. Ten dzień był naprawdę wyjątkowy!


źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x