Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Dachowanie na „siódemce” w okolicy Kosin Kapicznych


fot. ilustracyjne


Jak podaje mławska straż pożarna dziś kilka minut po godzinie 16-tej strażacy wyjechali do zdarzenia drogowego na DK nr 7. Tam na wysokości Kosin Kapicznych osobowe auto wypadło z drogi i dachowało. Nikt nie został poszkodowany. Ruch na „siódemce” odbywa się normalnie. Miejsce zdarzenia zabezpieczają dwa zastępy strażaków z JRG Mława oraz zastęp z OSP Kowalewo.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500