Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bożonarodzeniowe jasełka w Nosarzewie Borowym


19 grudnia w Szkole Podstawowej im. Wojciecha Piechowskiego w Nosarzewie Borowym odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe. Uroczystość została przygotowana przez uczniów klasy 6 i 7 pod okiem pani Marty Stachelskiej i pana Mariusza Chlebowskiego.


 Uczniowie szkoły wprowadzili wszystkich w wyjątkowy nastrój obchodów Świąt Bożego Narodzenia poprzez wspólne kolędowanie, i składanie sobie życzeń.

Na koniec życzenia świąteczne przekazała pani dyrektor Marzena Kołecka, pan wójt Wiesław Boczkowski. Świąteczną refleksję oraz życzenia przekazał także ksiądz proboszcz Cezary Maruszewski.

źródło i fot. SP w Nosarzewie Borowym

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Absolwent
Absolwent
4 lata temu

Gratulacje dla dzieciaków oraz nauczycieli. Przy okazji wszystkiego Najlepszego z Okazji Świąt Bożego Narodzenia.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x