Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uczniowie poznali chwyty, jakie stosują w sieci internetowej korporacje


Ciekawe warsztaty dla dwóch klas technikum reklamy w ZS nr 1. Przedświąteczna atmosfera sprzyjała temu, aby rozmawiać ze specjalistami na temat marketingu i sprzedaży w reklamie. Uczniowie klas IV i III TR podzieleni na grupy, tworzyli profil klienta, a następnie wybierali produkt, który byłby dopasowany do jego potrzeb i oczekiwań. Uczniowie poznali również chwyty, jakie stosują w sieci internetowej największe korporacje. Przybliżono im także aplikacje, które są przydatne w branży reklamowej.

Warsztaty poprowadzili przedstawiciele Warszawskiej Szkoły Reklamy. Intensywna praca ze specjalistami – praktykami bardzo podobała się uczniom, szczególnie tym, którzy swoją przyszłość wiążą z branżą reklamy.

źródło i fot. ZS nr1

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x