Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

11 stycznia Koncert Noworoczny


Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na Koncert Noworoczny 2020. Jego poprzednie edycje zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem miłośników muzyki.


Podczas koncertu wystąpią znakomici artyści, między innymi znani już mławskiej publiczności Anna Fabrello i Robert Szpręgiel. Ponadto zobaczymy i wysłuchamy wspaniałych wirtuozów fortepianu: Janusza Tylmana i Czesława Majewskiego. Na scenie wystąpią także: Tadeusz Melon, Wojciech Kowalewski, Mirosław Romejko, Dariusz Świnoga, Joanna Stefańska-Matraszek i Michał Gogolewski.

Repertuar muzyczny będzie bardzo urozmaicony. Usłyszymy zarówno lekkie brzmienia, takie jak „Przetańczyć z Tobą chcę całą noc” Anny Jantar czy „Brunetki, blondynki” Jana Kiepury, jak również muzykę klasyczną, np. „Czardasz” Montiego.

Koncert Noworoczny odbędzie się w sobotę 11 stycznia 2020 r. o godz. 17:00 w hali widowiskowo-sportowej przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
bdba
bdba
1 rok temu

i to wszystko dla moherow a co dla młodych ??
nie dziwne ze stad uciekają..

nomnom
nomnom
1 rok temu
Reply to  bdba

Mam 34 lata (czuję się młody) i z przyjemnością pójdę.
Wolę posłuchać prawdziwych artystów niż np: Ona by tak chciała, być tu ze mną…
Wiadomo kwestia gustu, a o gustach podobno się nie dyskutuje

Olka
Olka
1 rok temu
Reply to  bdba

Raz na jakiś czas przydałoby ci się odchamianie „bdba”.
Byłam na takim Koncercie w ubiegłym roku i naprawdę warto iść.
Koncert Noworoczny to klasa sama w sobie, naprawdę jest czego posłuchać.. Bardziej kulturalnych imprez za free to w Mławie nie uświadczysz.
Jeśli twierdzisz, że to jest dla „moherów”, to jesteś w wielkim błędzie.
Ponadto przydałaby się integracja młodych ze starszymi, pamiętaj, że my też będziemy starzy, czas leci i z każdym rokiem przybywa lat. Za parę lat na ciebie będą mówić „moher” – jak się wtedy będziesz czuł? Nie uważasz, że to określenie jest bardzo lekceważące w stosunku do osób starszych? Na swoich rodziców też mówisz „mohery”?

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x