Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Święty Mikołaj prezenty przynosi”. Był też w Mławie


Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mławie jak co roku zorganizował choinkę dla dzieci pod hasłem „Święty Mikołaj prezenty przynosi”. Na to spotkanie przybył też Święty Mikołaj, który rozdał łącznie 40  paczek ze słodkościami dla dzieci. Ponadto dzieci otrzymały maskotki, które zostały przekazane przez Miejską Bibliotekę Publiczną Filia nr 1 w Mławie w ramach organizowanej akcji pt. „Podaruj pluszowego misia”. W  tym roku udało się zebrać około 500 pluszaków. Część zabawek została przekazana na początku grudnia do mławskiego szpitala na oddział dziecięcy. Podczas choinki nie zabrakło słodkiego poczęstunku zarówno dla dzieci, jak i rodziców.


Wśród zaproszonych gości byli  Dorota Kaczorek-Magdalińska – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie, Maria Świtoń – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mławie i burmistrz Sławomir Kowalewski.

źródło i fot: MOPS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x