Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

AKTUALIZACJA: Sąsiadka wyczuła gaz. Na miejscu działają służby, trwa akcja ratunkowa


W budynku mieszkalnym w miejscowości Zdroje czuć gaz i znajdują się tam dwie osoby, z którymi nie ma kontaktu. Straż poinformowała sąsiadka. Na miejsce zdarzenia zostały skierowane 2 jednostki PSP Mława i OSP Wyszyny Kościelne – informuje st. kpt. Jacek Dryll z KP PSP w Mławie.


Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Mławie najlepsze liceum na północnym Mazowszu

red.

Aktualizacja, 19.12.2019, godz. 13:55

Przed przybyciem strażaków sąsiadka otworzyła okna i zakręciła butlę z gazem. Pierwsza na miejsce dojechała jednostka OSP Wyszyny Kościelne. Druhowie ewakuowali poszkodowanych na zewnątrz i rozpoczęli udzielanie kwalifikowanej pierwszej pomocy. Następnie mężczyzna i kobieta zostali przekazani przybyłym na miejsce dwóm ZRM a następnie zostali przetransportowani do szpitali w Mławie i Ciechanowie – informuje rzecznik prasowy KP PSP w Mławie st. kpt. Jacek Dryll

 

Udostępnij:
Tagi:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

3
KOMENTARZE

avatar
1500
Anonimowy
Gość
Anonimowy

Proszę dokładniej sprawdzać swoje informacje zanim podacie je dalej. Nie bylo żadnego zatrucia gazem i to nie sąsiadka wezwała pomoc.

Shadow 76
Gość
Shadow 76

Brawo strażacy !!!! Zawsze podziwiam i pomogę.

Ja123
Gość
Ja123

Droga redakcjo. Jeżeli podajecie coś do informacji publicznej radziłbym najpierw zweryfikować czy to co opisujące jest prawda.