Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pierwszy sukces Oldboyów. Strzelcy gonią lidera


SONY DSC


W rozgrywkach Dzierzgowskiej Ligi Fustalu nastąpiła świąteczną przerwa. W roli lidera nowy rok powitają zawodnicy Oszczędnych Technicznie. Podczas trzeciej kolejki świętowali drugie zwycięstwo w sezonie.

W konfrontacji z Małpą WPZ szalał głównie Jacek Szypulski. Wpisał się dwukrotnie na listę strzelców. Gdy do siatki pocelował także Jakub Puźmirowski, stało się jasne, że zwycięzca rywalizacji może być tylko jeden. Oszczędni Technicznie umocnili się na fotelu lidera, ale mławscy Oldboye nie odpuszczają.

Choć rywale z Paki Rybki mieli w składzie Mateusza Bartosiaka, to w pojedynkę nie byli w stanie pokonać konkurentów z Mławy. Zrobił naprawdę dużo, bo zakończył starcie z hat-trickiem na koncie. Jednak to nie wystarczyło, bowiem w obozie przeciwników takich snajperów nie brakowało. Po hat-tricku zaliczyli Sławomir Gołębiewski i Jakub Rogowski. Natomiast dublet zaliczył Szymon Chmielewski.

W klasyfikacji generalnej nadal liderem jest Marek Nadrowski (Orły Brzozowo). Ma na koncie sześć trafień. O jedno mniej zaliczyli wspomniani wyżej Szypulski i Bartosiak. Mocno rozpychają się także Gołębiewski, Rogowski i Chmielewski. Wszyscy mogą się pochwalić czterema bramkami.

Następna kolejka odbędzie się w piątek 9 stycznia.

III kolejka: Oszczędni Technicznie – Małpa WPZ 3:0, Oldboy 2 – Paka 8:4, Orły Brzozowo – pauza.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x