Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Miasto ustawiło 5 nowych wiat przystankowych


W grudniu na terenie Mławy zostało zamontowanych pięć nowych wiat przystankowych. Dzięki nim znacznie poprawi się komfort oczekujących na przyjazd autobusów Mławskiej Komunikacji Miejskiej, zwłaszcza podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych.


Wiaty pojawiły się przy ulicach Piekiełko, Batalionów Chłopskich, Szpitalnej (dwie) i Cegielnia. Przy tej ostatniej nowa wiata zastąpiła poprzednią, która została zdewastowana. Pozostałe ustawiono w miejscach, gdzie wcześniej podobnej konstrukcji nie było. Wiaty kosztowały Miasto Mława ok. 24 tysiące zł.

źródło i fot.: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Article Rating
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mławianka
mławianka
9 miesięcy temu

Tam gdzie dewastują wiaty przystankowe, nie powinno się stawiać nowych. Może wtedy okoliczni mieszkańcy bardziej będą zainteresowani dewastacją mienia publicznego i zaczną zgłaszać akty wandalizmu, a nie przechodzić obok nich obojętnie.