Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Miasto ustawiło 5 nowych wiat przystankowych


W grudniu na terenie Mławy zostało zamontowanych pięć nowych wiat przystankowych. Dzięki nim znacznie poprawi się komfort oczekujących na przyjazd autobusów Mławskiej Komunikacji Miejskiej, zwłaszcza podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Wiaty pojawiły się przy ulicach Piekiełko, Batalionów Chłopskich, Szpitalnej (dwie) i Cegielnia. Przy tej ostatniej nowa wiata zastąpiła poprzednią, która została zdewastowana. Pozostałe ustawiono w miejscach, gdzie wcześniej podobnej konstrukcji nie było. Wiaty kosztowały Miasto Mława ok. 24 tysiące zł.

źródło i fot.: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mławianka
mławianka
1 rok temu

Tam gdzie dewastują wiaty przystankowe, nie powinno się stawiać nowych. Może wtedy okoliczni mieszkańcy bardziej będą zainteresowani dewastacją mienia publicznego i zaczną zgłaszać akty wandalizmu, a nie przechodzić obok nich obojętnie.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x