Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Cezary Wtulich zasłużony dla Miasta Mława


Cezary Wtulich w podziękowaniu za zasługi dla rozwoju sportu, a szczególnie siatkówki w Mławie otrzymał na wczorajszej sesji rady miasta medal „Zasłużony dla Miasta Mława”. Z wnioskiem o jego nadanie  wystąpił Grzegorz Morawski prezes KS Zawkrze Mława.


– pan Cezary  jest mieszkańcem Mławy od urodzenia. Znam tego pana, jest znanym i cenionym  mieszkańcem naszego miasta. Tak się składa, że razem chodziliśmy do wspaniałej szkoły jaką jest I LO w Mławie i już wtedy pan Cezary dał się poznać jako znakomity siatkarz, grał w pierwszym zespole i reprezentował barwy naszego miasta. Kiedy zakończył karierę sportowca wyczynowego nie zaniechał swojej pasji jaką jest sport i szczególnie siatkówka. Nie musiał tego robić, ale dla ukochanej dyscypliny utworzył ze swoimi przyjaciółmi Uczniowski Klub Sportowy Libero – tak mówił o działalności odznaczonego burmistrz Kowalewski.

Mówca przypomniał również dalszą działalność Cezarego Wtulicha z zarządzie powstałego później KS Zawkrze Mława, aż do momentu jej zakończenia.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x