Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Makabryczny przypadek. Martwy noworodek w sortowni odpadów


Jak podaje portal Płońsk w sieci, wczoraj jeden z pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Płońsku na linii sortowniczej  odpadów znalazł martwego noworodka zawiniętego w torbę. Sprawą zajmuje się policja i prokuratura.


Tego makabrycznego odkrycia dokonano już pod koniec procesu sortowania, na tzw. sicie obrotowym. Według PGK ta sortowana  partia odpadów została świeżo przywieziona i odbierane były w przeważającej większości z Płońska. Według informacji portalu, jeden z opróżnianych kontenerów na odpady nosił ślady podpalenia,  być może obydwa zdarzenia mają ze sobą związek.

Informację o zdarzeniu potwierdza Iwona Śmigielska-Kowalska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Płocku i podaje, że był to 30-tygodniowy noworodek płci męskiej. Czy dziecko urodziło się żywe, wyjaśnić ma sekcja zwłok.

źródło: Płońsk w sieci/mp

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x