Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wigilia Klubu Seniora Milonga i zespołu Cantare


Jak co roku, odbyło się spotkanie opłatkowe dwóch senioralnych grup działających w Miejskim Domu Kultury: Klubu Seniora „Milonga” i Zespołu Artystycznego Seniorów „Cantare”. Przy świątecznie zastawionym stole spotkało się blisko sto osób. Na uroczystości pojawił się również Burmistrz Miasta Mława Sławomir Kowalewski, który wraz z Dyrektor Miejskiego Domu Kultury złożył świąteczne życzenia wszystkim zgromadzonym.


W spotkaniu wzięli udział również pracownicy domu kultury, Przewodniczący Mławskiej Rady Seniorów, ale również artyści z zespołu DUO – Małgorzata Milewska i Jarosław Bartkowski, którzy w każdy czwartek dbają o oprawę muzyczną tanecznych spotkań Klubu „Milonga”.

Wspólne chwile upłynęły na składaniu życzeń, symbolicznym przełamaniu się opłatkiem, degustowaniu wigilijnych potraw, wręczaniu prezentów i śpiewaniu kolęd. Szczególne miejsce przy stole zajął najstarszy członek Klubu Seniora „Milonga”, który również tego dnia zaprezentował swoje umiejętności wokalne i tym zawstydził, już po raz kolejny, niejednego młodszego kolegę.

Wszystkim seniorom – tym rozśpiewanym i tym roztańczonym, życzymy po raz kolejny wielu szczęśliwych chwil, nie tylko w ten świąteczny czas, ale i przez cały rok. Niech Wam się szczęści, żyjcie w zdrowiu i z taką pogodą ducha jak do tej pory.

źródło i fot. MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Dziadek z bliska
Dziadek z bliska
4 lata temu

Co to jest za WIGILIA==skoro na spotkaniu nie było KSIEDZA DZIEKANA, z kropidłem===jak to jest że na miejskim spotkaniu nie było tak uroczyście, bo inny umyślny z ratusza tłumaczył to oszczędnościami i żulami którzy nie potrafili się zachować na WIGILII z konsumpcją. Ale pieniądze znalazły się na spotkanie wigilyjne z elektoratem burmistrza Kowalewskego, i o dziwo sam Burmistrz Kowalewski załapał się na wyżerkę, CO UROCZYŚCIE OBWIESZCZA ZDJĘCIE 11 SMACZNEGO !!!!=== to przykład że dla jednych można zorganizować spotkanie z poczęstunkiem, a dla innych potrzebujących NIE!!==dla innych wystarczyło błogosławieństwo i oplatek, i szeroki uśmiech od ucha do ucha MŁAWSKIEGO WŁÓDARZA. CZY W TEJ NASZEJ MŁAWIE DOCZEKAMY SIĘ WRESZCIE UROCZYSTEJ WIGILII BEZ PODZIAŁU ŚRODOWISK !!! ==chociaż wątpie aby to nastąpiło za Kowalewskiego !!!!!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x