Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wigilia dla seniorów w gminie Stupsk


Spotkanie wigilijne dla seniorów w gminie Stupsk odbyło się już czwarty rok z rzędu. Za każdym razem jest to doskonała okazja, aby seniorzy z całej gminy mogli spotkać się w świątecznej atmosferze, podzielić się opłatkiem i porozmawiać ze znajomymi.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Ten świąteczny nastrój co roku tworzą nie tylko świąteczne nakrycia na stołach, ale także występy artystyczne. W tym roku słowno – muzyczną opowieść o narodzinach Jezusa przygotowała Szkoła Podstawowa w Wyszynach Kościelnych. Świąteczne życzenia do zebranych skierowali wójt Jacek Świderski, ks. proboszcz Wiesław Mordon oraz Konrad Wojnarowski radny mazowieckiego sejmiku.

red

Zobacz relację foto i video:

https://www.facebook.com/codziennikmlawski/videos/451221582438183/

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x