Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ruszyła Liga Usługowa w bowling. Są już niespodzianki


Po zwycięstwie Pawła Koronowskiego w lidze indywidualnej w bowling ruszyła Liga Usługowa, w której grać będzie osiem zespołów  w formule każdy z każdym.


W pierwszej kolejce doszło do bardzo dużej niespodzianki, gdyż  mistrzowie poprzedniej edycji Barcontrol musiał uznać wyższość zawodników z Płetwala.  Systematyczne treningi sprawiły, że zawodnicy tego zespołu grali  wręcz wyśmienicie. Andrzej Śledziński, Dawid Błażkiewicz, Wojtek Czaplicki, oraz Robert Czaplicki – ci zawodnicy sprawili, że zespół Płetwala zdobył, aż 720 punktów. Przypomnijmy, że rekord kręgielni to 725p. Mecz zakończył się wynikiem 720 do 569. W drugim meczu EKO Sławomira Szerszenia  zwyciężyło  649 do 517  z Lubasem 649 do 517. Najlepszym zawodnikiem z EKO był  Jarosław Goschorski , który zdobył 178 punktów.

Wicemistrzowie ubiegłorocznej edycji Joker bez większych problemów zwyciężył z Baxtomem 612 do 446. Po dwóch sezonach przerwy do rywalizacji w dobrej formie powrócił zespół Garola, ogrywając brązowych medalistów ubiegłorocznej edycji Beton-Max 592-466.

Następna kolejka 16 grudnia (poniedziałek) od godz. 19:00

źródło i fot. Organizator

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x