Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pięknie ozdobiona bombka miłym prezentem dla dzieci


Dzieci z grupy 0a Szkoły Podstawowej nr 7 zostały zaproszone przez Towarzystwo Miłośników Twórczości Tekli Bądarzewskiej na „Warsztaty Bombkowe”, które odbyły  się 12 grudnia 2019r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. StanisławaWyspiańskiego  w Mławie.  W trakcie zajęć dzieci  własnoręcznie ozdabiały szklaną bombkę  świątecznymi symbolami, a starsze koleżanki obsypały ją błyszczącym brokatem. Było to wspaniałe doświadczenie dla przedszkolaków, a pięknie ozdobiona bombka miłym prezentem dla dzieci.


źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x