Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Będzie dodatkowa droga do Kauflandu


Trwają prace przy budowie drugiej drogi dojazdowej do sklepu Kaufland i sąsiadujących z nim obiektów handlowych przy al. Piłsudskiego w Mławie. Nowy trakt, o który zabiegali mieszkańcy, rozładuje potężne korki, jakie często tworzą się na jedynej obecnie drodze dojazdowej do sklepów. Uliczka będzie się łączyć z drogą wojewódzką w okolicy centrum handlowego Stop Shop. Budowę drogi realizuje inwestor prywatny.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


 źródło: UMM

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mieszkaniec
mieszkaniec
1 rok temu

Ta droga powinna być jednokierunkowa i tylko wyjazdowa. Wjazd od stacji paliw a wyjazd za stopshopem. nakaz skrętu w prawo i każdy wiedziałby jak się wydostać w każdą stronę.

Ramzes
Ramzes
1 rok temu
Reply to  mieszkaniec

A co zmieni taka organizacja ruchu? Jedynie przeniesienie wyjazdu na inną drogę która będzie jak widać łączyć się także z Piłsudskiego (chyba że się mylę?). Efekt będzie taki że nadal bedzie trudniej wyjechać, chyba że będzie ona włączona do ronda (choć na to się raczej nie zanosi) albo połączyć ją z inną drogą niż Piłsudskiego. Choćby z Grota Roweckiego.

Loko koko
Loko koko
1 rok temu
Reply to  mieszkaniec

A mieszkańcy bloku 1 a za chwilę drugiego musieliby jeździć przez parking kauflandu żeby wyjechać. To dopiero ułatwienie.

Potomek obrzydliwej kasty
Potomek obrzydliwej kasty
1 rok temu
Reply to  Loko koko

Chyba lepiej dla mieszkańców wyjechać z drugiej strony w miarę sprawnie, niż stać w korku przez 15 minut, jak to się niejednokrotnie w okolicach Kauflandu w święta zdarzało, żeby mieć wyjazd 100 metrów bliżej centrum, prawda?

Ramzes
Ramzes
1 rok temu

Poważnie? A jaka jest różnica czy kierowcy wyjadą tą czy tą uliczką? Korek nadal będzie. Dlaczego? Spróbuj zgadnąć, o ile to nie przekracza Twych możliwości

Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  mieszkaniec

Mam na myśli to by ta droga była WYJAZDOWĄ a ta do bloków gdzie jest np Neonet mieli nadal 2 kierunki. kazdy kierowca ktory choć trochę myśli jechałby za stophopem

Ygrek
Ygrek
1 rok temu

Nie wiem gdzie dokładnie będzie ta uliczka. „Będzie się łączyć z drogą wojewódzką” czyli którą bo al. Piłsudskiego też jest drogą wojewódzką.

Mr. X
Mr. X
1 rok temu
Reply to  Ygrek

A jakie masz w pobliżu inne drogi wojewódzkie niż Piłsudskiego?

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x