Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wezwanie do zaczadzenia w Kunkach


fot. OSP Szreńsk


Wczoraj  (14 grudnia) kilka minut po godzinie 19-tej straż pożarna otrzymała powiadomienie o prawdopodobnym zaczadzeniu w jednym z domów w miejscowości Kunki (gm. Szreńsk).
Na szczęście okazało się, że nie było zagrożenia dla życia. Jeden z mieszkańców został przebadany przez przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego. Działania ratownicze prowadził zastęp OSP Szreńsk oraz JRG Mława. Obecny był też ZRM oraz policja.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x