Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wypadek pod Piekiełkiem, kolizja na Batalionów Chłopskich [zobacz zdjęcia i film]


Uwaga kierowcy. Na drogach zalega cieniutka warstwa lodu i trzeba naprawdę uważać! Najprawdopodobniej właśnie z powodu śliskiej nawierzchni doszło dziś rano do dwóch zdarzeń drogowych. Na ulicy Batalionów Chłopskich osobowe auto wpadło w poślizg i uderzyło w ogrodzenie posesji.


Znacznie poważniej wyglądała sytuacja na biegnącej przez las drodze do Piekiełka. Tam osobowy renault zjechał na pobocze i otarł się o drzewo. Jednej osobie zespół ratownictwa medycznego musiał udzielił pomocy.

JK

Zobacz film:

Wypadek pod Piekiełkiem

Opublikowany przez codziennikmlawski.pl Piątek, 13 grudnia 2019

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Bart
Gość
Bart

Ładne mi otarcie o drzewo…