Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

To już ostatnia chwila na składanie zamówień u Świętego Mikołaja!


To już ostatnia chwila na składanie zamówień na wymarzone prezenty u Świętego Mikołaja! Można to zrobić tradycyjnie, pisząc listy, albo w bardziej nowoczesny sposób,w trakcie  osobistego spotkania z Mikołajem.Takie właśnie zamówienia złożyli uczniowie klasy II b z „siódemki”. 

Usadowiony w wielkich saniach Mikołaj, trzymając w dłoniach magiczną księgę,skrupulatnie notował, o jakich prezentach marzą dzieci.Potem nadszedł czas zabawy! Święty Mikołaj zapomniał o swoim podeszłym już wieku,nadmiernej tuszy i razem z dziećmi zjeżdżał z górki na pontonach, skakał na trampolinie i wspinał po linach.Ależ to był ubaw!!!Pomyśleliśmy też o przygotowaniu świątecznych ozdób,którymi udekorujemy naszą klasę.Mamy nadzieję, że Mikołaj dokładnie zanotował nasze zamówienia na prezenty i wkrótce je nam przyniesie.

Źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x