Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Potrącenie pieszego w centrum miasta [foto]


Około godziny 19-tej (14.12.2019 r.) doszło do potrącenia mężczyzny na przejściu dla pieszych przez samochód osobowy opel. Prawdopodobnie mężczyzna nie zachował ostrożności i wpadł na auto. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Stary Rynek, Narutowicza i Padlewskiego. Poszkodowany doznał  złamania nogi. Na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej i zespół ratownictwa medycznego. To już w krótkim odstępie czasu drugi przypadek potrącenia w tym samym miejscu osoby pieszej na pasach.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Adam
Gość
Adam

Trzeba pamietac jedno samochod cieżko zatrzymać metr przed pasami a czlowiek może zatrzymac się 20 cm przed pasami . I to że piesi maja pierszeństwo nie znaczy że nie maja używać swojego mozgu

Matka
Gość
Matka

No czasem jak patrze co ci ludzie robia ta krew mnie zalewa. Stoja dyskutuja przy pasach i nie wiesz czy chca przejsc czy nie a potem jak im sie przypomni ze mieli isc to wpadaja bez zadnego zastanowienia na te pasy. wszedzie pierwszenstwo maja nie pomysla ze ten samochod zatrzymac kierowca musi i to tez troche trwa nie odrazu stanie . Troche wyobrazni ludzie. Ja na pasy wchodze dopiero jak sie samochod zatrzyma a nie wpadam w pedzie.

Pola
Gość
Pola

W Mławie piesi zachowują się jak terroryści. Nie patrzą wcale na zbliżające się samochody, tylko wchodzą na pasy. Nigdzie piesii nie zachowują się tak po chamsku jak w tym mieście. Przepisy o ruchu drogowym są również dla pieszych! Nie wchodzi się na pasy gdy zbliża się samochód.

Joanna
Gość
Joanna

Będąc dzieckiem pamiętam , uczono nas; popatrz w lewo, potem w prawo i znów na lewo- gdy nic nie jedzie- dopiero przechodż. Stara zasada , ale aktualna.

Darek
Gość
Darek

Nigdy nie wchodzę na przejście dopóki jadący samochód się nie zatrzyma

mławianka
Gość
mławianka

Dobre – pieszy wpadł na auto.
Ot skutki braku szarych komórek. Dobrze, że tylko noga złamana, ale święta i sylwester nie do nadrobienia. Więcej takich, co uważają, że pasy to przedłużenie chodnika i będzie więcej nagrodzonych nagrodą Darwina co zginęli z własnej głupoty.
Piesza, żeby nie było.