Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mikołajki w Szkole Podstawowej w Bogurzynie


Tegoroczne Mikołajki w SP Bogurzyn były wyjątkowe. Szkoła tętniła radością i świątecznym klimatem. 6 grudnia 2019 r. szkołę odwiedził Święty Mikołaj z koszem pełnym słodkości. Wraz z panią dyrektor i przewodniczącą Rady Rodziców odwiedził każdą klasę rozdając prezenty, cukierki i lizaki.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Najmłodsze dzieci otrzymały prezenty przygotowane z okazji Mikołajek przez rodziców, zaś starsi uczniowie obdarowywali się prezentami nawzajem podczas mikołajkowych imprez klasowych. Uczniowie odwdzięczali się pięknym śpiewem i tańcem. Mogli również uczestniczyć w profesjonalnej sesji fotograficznej z Mikołajem. Mikołajkowy dzień był pełen wrażeń uśmiechu i życzliwości.

Te Mikołajki były wyjątkowe również dla Pani Dyrektor tej szkoły ponieważ swoją funkcję pełni dopiero od września tego roku. Starając się aby szkolne Mikołajki były jednymi z niezapomnianych Pani Dyrektor wcieliła się w rolę pomocnika Mikołaja. Wszystkim ten dzień zapadł w pamięci, aż szkoda że jest tylko raz w roku.

źródło i fot. SP w Bogurzynie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x