Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Cztery nowe auta dla mławskiej policji


„Stajnia” Komendy Powiatowej Policji w Mławie wzbogaciła się o cztery nowe radiowozy. Dwa z nich (oznakowane) trafią do policjantów z prewencji, dwa nieoznakowane do wydziału kryminalnego. Radiowozy to Kia Sportage z silnikiem 1,6 i napędem na cztery koła, a pojazdy nieoznakowane są marki Hyundai. Wczoraj na dziedzińcu mławskiej komendy zostały poświęcone i przekazane do służby.


Pojazdy zostały zakupione w finansowaniu 50/50. Oznacza to, że połowę ich kosztów zakupu i wyposażenia sfinansowały samorządy, połowę Komenda Główna Policji. Zakup tych pojazdów dofinansowały gminy:  Dzierzgowo Radzanów, Szreńsk i Wieczfnia Kościelna oraz Miasto Mława i Powiat Mławski.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
aaaa
aaaa
4 lata temu

Tylko po co ksiadz ? za 100 zł poświeci wszystko ?

Obserwator
Obserwator
4 lata temu
Reply to  aaaa

Batman obowiązkowo musi być, przecież będą zabezpieczać drogę krzyżowa, no i coś do kieszeni wpadło

Xyz
Xyz
4 lata temu

Stajnia sie wzbogaca:) chyba kojec:) psiaki mieli maszerowac:) patroli pieszych nie bedzie?

miki
miki
4 lata temu

jak widać codziennik potrafi nie pokazać rejestracji radiowozów nieoznakowanych i twarzy policjantów kryminalnych, brawo!!!!

Xawery
Xawery
4 lata temu
Reply to  miki

==codziennik potrafi==ale nie potrafi tego NACZELNIK WYDZIAŁU URZĘDU MIASTA PAN GRZYWACZ, która jest zatrudniona chyba tylko po to, aby prowadzić kronikę osiągnięć i sukcesów BURMISTRZA KOWALEWSKIEGO, bo dla rzecznik jest najważniejszy BURMISTRZ, a nie Policjanci i samochody, z odkrytymi numerami. Z tego wszystkiego wynika jedno==ŻE JEDNAK PYCHA I BUTA ===ZAWSZE KROCZY PRZED UPADKIEM !!!!

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x