Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Warsztaty bożonarodzeniowe 6-latków z Dzierzgowa


Warsztaty bożonarodzeniowe, to idealna okazja aby nie tylko poczuć magię świąt, ale też zintegrować dzieci, rodziców oraz środowisko lokalne. Stąd też w dniu 9 grudnia 2019r. dzieci z grupy 6-latków z Dzierzgowa wraz z rodzicami i wychowawczynią J. Czarzastą udali się do Koła Gospodyń Wiejskich „Dobrogoszczanki” na warsztaty tworzenia ozdób choinkowych oraz pieczenia i gotowania.

Każde dziecko wykonało samodzielnie pod czujnym okiem instruktorek, czyli pań z KGW  pierniczki oraz pierożki. Następnie dzieci z zapałem efektownie udekorowały aromatyczne ciasteczka. 

Mali artyści wraz z rodzicami przy dźwiękach kolęd i piosenek świątecznych wykonali także aniołki z papieru oraz bardzo długi łańcuch choinkowy.

Organizatorki warsztatów zapewniły uczestnikom potrzebne materiały, udzielały instrukcji oraz niosły pomoc podczas realizacji pomysłów.

Święta Bożego Narodzenia to także Wigilia, dlatego w naszej przedszkolnej rodzinie obchodzimy ją bardzo uroczyście. Przedszkolaki, rodzice oraz wszyscy zebrani złożyli sobie wzajemnie życzenia oraz podzielili się opłatkiem. Na zakończenie  wszyscy zasiedli do odświętnie nakrytego stołu.

Dzięki uczestnikom spotkania, którzy dołożyli  wszelkich starań, to niecodzienne  wydarzenie  miało wyjątkową atmosferę i było prawdziwą przyjemnością.

źródło i fot. SP w Dzierzgowie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x