Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sukcesy mławian cieszą, nawet gdy są poza rodzinnym miastem


fot. fb sekcjasport

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Sukcesy mławian cieszą, nawet gdy los rzucił ich w inne strony świata czy Polski. W tym miejscu odnotować trzeba sukces na tegorocznych Mistrzostwach Polski Judo Kata w Radomiu, pochodzącego z Mławy Radosława Przytulskiego. Wraz z Martą Sową  z GKS Żukowo zdobyli brązowy medal Mistrzostw Polski.

Radek Przytulskiego to absolwent AWFiS na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Fizjoterapia. Mieszka w Gdańsku. Na co dzień trenuje judo i brazylijskie jiu-jitsu.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x