Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nakręcili prześmiewczy teledysk o bombce na rynku. Teraz drugi, bo bombka przestała świecić


W sieci ukazał się kolejny klip wideo z makowską bombką w roli głównej. Pierwszy teledysk powstał jako swoiste „podziękowanie” dla radnych i władz miasta za podwyżkę cen śmieci i od razu stał się dość popularny w sieci. Ponieważ świąteczna bombka na rynku w Makowie Mazowieckim (podobna zresztą do tej jaką mamy w Mławie), poświeciła jedynie kilka dni i zgasła, natychmiast pojawiła się fala spekulacji.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Czy nastąpiła jakaś awaria, a może miasto oszczędza na prądzie? Są też spekulacje, że zgaszenie bombki to odwet za wcześniejszy teledysk. Czy „korne i uniżone”  prośby wyrażone w drugim spocie przyniosą skutek i bombka znów zaświeci?

Wygasili nam bombke w Makowie!

We wszystkich miastach/ gminach ozdoby świąteczne te mniejsze i te większe, są porozświetlane. Tak było i w Makowie. Było… Nowa bombka, po niecałym tygodniu od uruchomienia przestała świecić ! Czy miasto oszczędza na prądzie, czy nastąpiła jakaś awaria, czy inne czynniki na to wpłynęły? Nie wiemy… Być może za wcześniejszą piosenkę o rażącej podwyżce za śmieci władze miejskie w odwecie zgasiły ozdobę … ? Wygasili nam bombke w Makowie ! Moje serce jest dziś poruszone, bo bombeczka nie świeci w mą stronęWygasili nam bombkę w Makowie, kto to zrobił, czy ktoś mi odpowie?Ref :Już nie będziem śpiewali że śmieci, ale bombka niech znowu zaświeci.Więc prosimy Was nasi włodarze, nich bombeczka znów blask swój ukaże.II. Przyszli ludzie porobić se zdjęcia, ale wyszły im słabe ujęcia, Bo bombeczka tak nagle wygasła i już nie ma radości dla miasta.Ref :Już nie będziem śpiewali że śmieci,III. Oczekuję a ze mną mieszkańcy, że blask światła na Rynku zatańczy, że znów radość do miasta powróci a tymczasem niech każdy zanuci.Ref :Już nie będziem śpiewali że śmieci,J. J.

Opublikowany przez Mistrzowie parkowania, hamstwa i partactwa: Maków Mazowiecki Poniedziałek, 9 grudnia 2019

Zobacz także pierwszy teledysk:

Mamy bombke na Makowie

Proszę Państwa mamy bombke wystrzałowe, każdy myśli i zachodzi sobie w głowę. Skąd na pustym placu jedna bombka stoi ? Ktoś pomylił się lub ktoś se jaja stroi. Skąd na pustym placu jedna bombka stoi ? Ktoś pomylił się lub ktoś se jaja stroi.Ref : Mamy bombke na Makowie. Ja pierdziele aż nie mieści mi się w głowie. A za śmieci nam podnieśli o połowe, ale bombke mamy panie wystrzałowe. A za śmieci nam podnieśli o połowe, ale bombke mamy panie wystrzałowe.Dla mieszkańców już niedługo, przyjdzie władza da pierogi z wielką dumą. Da barszczyku, da z uszkami, by mieszkańcy mordami nie szastali. Da barszczyku, da z uszkami, by mieszkańcy mordami nie szczekali. Ref : Mamy bombke na Makowie. Ja pierdziele aż nie mieści mi się w głowie… Burmistrz dobrze nam zarabia, więc nie dziwi mnie, że żyje niczym hrabia. A Ty ludu szaro-bury , łataj miasta budżetowe dziury. A Ty ludu szaro-bury , łataj miasta budżetowe dziury. Ref : Mamy bombke na Makowie. Ja pierdziele aż nie mieści mi się w głowie. Nasza władza jest wspaniała, dla tych ludzi wszelka cześć i wszelka chwała. Znów podwyżki nas czekają, ale oni z tym problemu to nie mają. Znów podwyżki nas czekają, ale oni z tym problemu to nie mają.Ref : Mamy bombke na Makowie. Ja pierdziele aż nie mieści mi się w głowie.

Opublikowany przez Mistrzowie parkowania, hamstwa i partactwa: Maków Mazowiecki Poniedziałek, 2 grudnia 2019

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

U nas to trzeba by nagrać piosenkę o złotoustym

mławianka
mławianka
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Taka to już dawno, dawno temu powinna powstać, może prędzej prawda o tym człowieku, do wyborców by dotarła, jakby ją na scenie w parku kilka razy usłyszeli w czasie potańcówek.
Ktoś kiedyś napisał o nim jakąś bajkę, może i wiersz też, ale to za mało, nie zostało to należycie rozpropagowane.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Dobre.
Tak przy okazji: czy mławski mikołaj spod miastowej choinki już się odnalazł, czy może jak ktoś zasugerował wyjechał do włoskiego Moscufo wraz z naszą delegacją i nie wrócił, a może zniknął tak samo jak rowery ze Straży Miejskiej albo laptop pewnej pani, która w końcu opuściła Mławę, bo po alkoholu jeździła.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x