Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czerwone Diabły pierwszym liderem


Rozgrywki na hali w piłce nożnej w Mławie, Dzierzgowie i Morawach rozkręciły się już na dobre. Teraz przyszedł czas na inaugurację zmagań w Szreńskiej Lidze Fustalu. Pierwszym liderem zostali reprezentanci ekipy o nazwie Czerwone Diabły.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Trzeba dodać, że prowadzenie w tabeli jest w pełni zasłużone. W premierowej serii nie dali żadnych szans konkurentom z Szarańcza Team. Strzelili aż dziewięć goli, sami tracąc zaledwie jednego.

Pod względem ofensywnym nie próżnowały także Dzikie Koty. Przeciwko konkurentom z Mdzewa zagrali z dużą swobodą. Skończyło się na tym, że zgarnęli komplet punktów, przy okazji zaliczając aż pół tuzina trafień.

Najbardziej zacięty przebieg miała rywalizacja Miączyna Dużego ze Szreńsk Team. Do przerwy gospodarze przegrywali 1:2. Jednak w drugiej odsłonie okazali się skuteczniejsi. Dzięki temu uchronili się od przegranej – spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

Obsada tegorocznej edycji ligi jest skromniejsza – zamiast dziesięciu zespołów o prymat walczy sześć. Wśród uczestników nie ma futbolistów z Radzanowa. Mistrzowie zdecydowali się na zmagania w Mławie w ramach Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu.

Druga kolejka odbędzie się w niedzielę 15 grudnia.

Wyniki

I kolejka: Czerwone Diabły – Szarańcza Team 9:1, Dzikie Koty – Mdzewo Team 6:2, Miączyn Duży – Szreńsk Team 3:3.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x