Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Złote Gody w gminie Dzierzgowo


Piękny jubileusz obchodziło w gminie Dzierzgowo 11 par, które mogą się pochwalić co najmniej  pięćdziesięcioletnim stażem pożycia małżeńskiego. Tę okazję obchodzono wyjątkowo uroczyście. Wręczenie medali nadanych z tej okazji jubilatom przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę poprzedziła msza św. w ich intencji, odprawiona w parafialnym kościele.


Uroczystość wręczenia odznaczeń odbyła się już w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Dzierzgowie, gdzie zgromadziły się rodziny jubilatów i goście.

Słowa gratulacji i podziękowania skierował do jubilatów wójt Rafał Kuciński i poseł Anna Cicholska. Uroczystości uświetniła orkiestra dęta pod batutą Tomasza Pawlaka oraz występ mażoretek.

Choć nie wszystkim jubilatom stan zdrowia pozwolił na wzięcie udziału w uroczystości, Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie otrzymali:

Krystyna i Kazimierz Woźniak, Irena i Ryszard Andrascy, Wanda i Andrzej Celmerowscy, Marianna i Władysław Bialik, Marianna i Franciszek Tadra, Teresa Danuta i Przemysław Antoni Szczepkowscy, Mirosława i Wiesław Kwestarz, Grażyna i Jan Chilińscy, Jadwiga Krystyna i Eugeniusz Sztraube, Janina i Eugeniusz Chojnaccy oraz Halina i Kazimierz Roman.

fot. UG Dzierzgowo

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mławianka
mławianka
2 lata temu

Może nasz Burmistrz weźmie z tego przykład jak organizować tego typu imprezy w Mławie.

Mieszkanka
Mieszkanka
2 lata temu

Piękny jubileusz, zdrowia wszystkim

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x