Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zaginął 65-latek z powiatu płońskiego


Płońska policja poszukuje 65-letniego Andrzeja Mariana Cichockiego zam. Kołoząb, gm. Sochocin, pow. płoński. Mężczyzna 30 listopada br.  wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną.


Andrzej Marian Cichocki, lat 65 zam. Kołoząb, gm. Sochocin pow. płoński wyszedł z domu 30 listopada br.  około godz. 12:00. Zaniepokojona nieobecnością mężczyzny rodzina 3 grudnia br. zawiadomiła płońską policję. Do chwili obecnej mężczyzna nie powrócił do swojego miejsca zamieszkania i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Od chwili zgłoszenia trwa akcja poszukiwawcza, w którą poza policjantami zaangażowane są również inne służby i okoliczni mieszkańcy. Policjanci sprawdzają każdą informację dotyczącą zaginionego.
Zaginiony ma 164cm wzrostu, jest otyły, ma krótkie, siwe włosy i niebieskie oczy.  W chwili wyjścia z miejsca zamieszkania  ubrany był w ciemnoszare spodnie dresowe, brązowy zasuwany sweter, czarną polarową kurtkę, buty robocze gumofilce i czarną czapkę z siwym paskiem.
W sobotę, 7 grudnia br.  w miejscowości Bolęcin na brzegu rzeki Wkra członkowie rodziny znaleźli buty oraz czapkę, które rozpoznali jako należące do zaginionego. Dyżurny płońskiej komendy na miejsce skierował policjantów oraz 5 zastępów straży pożarnej. Strażacy przy użyciu łodzi przeczesywali rzekę. Sprawdzony został również przyległy teren, lasy, łąki. Niski poziom wody uniemożliwił pracę nurkowi i użycie sonaru. Zaginionego nie odnaleziono.

W związku z powyższym, iż prowadzone do chwili obecnej poszukiwania nie doprowadziły do ustalenia jego miejsca pobytu Komenda Powiatowa Policji w Płońsku zwraca się z uprzejmą prośbą do osób i instytucji posiadających informacje, mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego Andrzeja Mariana Cichockiego o kontakt telefoniczny pod podane niżej numery:
1.Oficer dyżurny KPP w Płońsku (0-23 662-15-00),
2.Policja w całym kraju 997 lub 112 (z telefonu komórkowego)

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x