Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W SP nr 2 zapachniało piernikami


Mikołajkowe warsztaty zdobienia pierników ,,Mały cukiernik”- to jedne z tych, które pobudzają wiele zmysłów, a najbardziej węch. 6 grudnia br. wychowawczyni klasy I b  z pomocą rodziców zorganizowała i przygotowała warsztaty zdobienia pierników a głównymi uczestnikami spotkania byli uczniowie.


Dekorowanie pierników jest piękną tradycją, pozwala tworzyć niepowtarzalną atmosferę i piękne kreacje, które można zawiesić na choince, podarować komuś bliskiemu lub po prostu…. zjeść. Mali cukiernicy zapoznali się z technikami dekoracji na piernikach, poznali historię piernikarstwa. Każdy piernik wykonany przez uczniów jest unikalny, część tak pięknie ozdobionych pierników powiesiliśmy  na klasowej choince , część pierników zapakowaliśmy, co dopełniło całość, tworząc miły drobiazg wywołujący ciepły uśmiech i same pozytywne skojarzenia.

źródło i fot. SP 2 Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x