Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Siatkarze mławskiej komendy policji na najwyższym podium


Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Mławie IV Turnieju Piłki Siatkowej zostaje u gospodarzy spotkania. Drużyna mławskiej policji okazała się niepokonana. O puchar komendanta walczyło 6 drużyn.

ZS nr 1 kursy Mława
Reklama


Turniej rozegrano 8 grudnia w Mławskiej Hali Sportowej. Hasło tego sportowego spotkania brzmiało- „Dopalamy się sportem”. Poza gospodarzami, do rywalizacji stanęły drużyny : Komendy Powiatowej Policji z Przasnysza, MT ELECTRIC, AGA TEAM, DE LUX TEAM, Powiatowa Straż Pożarna w Mławie.

Po prawie 5-godzinnej rywalizacji, ostatecznie na podium stanęły trzy drużyny:

1 miejsce – Komenda Powiatowa Policji w Mławie

2 miejsce- MT ELECTRIC

3 miejsce – Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu

Nie zabrakło także indywidualnych wyróżnień, tytuł najlepszego atakującego zdobył Tomasz Tybulski,  najlepszym przyjmującym okazał się Mateusz Tokarski a najskuteczniejszym graczem – Piotr Domżalski.

źródło i fot: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x