Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Poznał ją w Szlachetnej Paczce, zakochał i oświadczył. Zobacz „Paczkowe” oświadczyny [film]


Taka niezwykła historia zdarzyła się w tym roku naprawdę. W miniony weekend w całej Polsce odbywał się finał Szlachetnej Paczki, wieńczący ogromną pracę wolontariuszy. W te właśnie dni paczki ufundowane przez darczyńców trafiały do osób i rodzin niosąc wzruszenie, radość i dobro. Jak się okazuje, ciepłe, a nawet gorące uczucia rodzą się też wśród wolontariuszy. Na facebookowym profilu obejrzeć można filmik z oświadczyn wolontariusza, który swoją wybrankę poznał właśnie w Szlachetnej Paczce.


Do filmiku dołączony jest zwięzły opis:

„Poznał ją w Paczce. Zakochał. Oświadczył się w Weekend Cudów. Ona powiedziała: TAK! 
W Weekend Cudów doświadczamy wielu wspaniałości! Serdeczne gratulacje dla naszych cudownych wolontariuszy, którzy wczoraj potwierdzili, że chcą razem iść przez życie! 
Z całego Paczkowego serducha życzymy Wam wielu pięknych, pełnych miłości chwil!”

Zobacz te „Paczkowe” oświadczyny:

https://www.facebook.com/szlachetna.paczka/videos/692688124472592/

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelnik
Czytelnik
4 lata temu

https://www.se.pl/plock/mlawa-samotny-i-chory-dziewiec-lat-zyl-bez-pradu-w-tym-roku-w-koncu-odwiedzil-go-mikolaj-aa-d4Yi-aEBR-JYsq.html

Należy wspomnieć też o takich sytuacjach. Wielki szacunek dla Pana sr. Ś. Michała Marata. O takich ludziach należy mocno pamietac i nasladowac. Wielkie serce. Szkoda, ze na innych portalach takie tematy wyczytujemy a nie tutaj.

Mława
Mława
4 lata temu

Wreszcie porządna decyzja

Mlawianka
Mlawianka
4 lata temu

Wspaniałe i tak życzę wiadomo z dolkami i gorkami do końca dni ☺pięknie odzyly wspomienia klekniecie ☺brawo

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x