Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
LOK Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

BMW Służby Ochrony Państwa zderzyło się z ciężarówką pod Kuklinem [foto]


Jak podaje policja dzisiaj (11 grudnia) około godziny 8:00 na drodze krajowej nr 7 w okolicy Kuklina doszło do zderzenia pojazdu SOP z ciężarówką marki MAN.


– Kierowcy obu pojazdów zostali przebadani i byli trzeźwi – informuje st. ASP. Norbert Cibor z KWP Radom.Na razie brak jest informacji o przyczynie zdarzenia. Według nieoficjalnych wiadomości limuzyną mógł jechać jeden z wicepremierów.  

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

51
KOMENTARZE

avatar
1500
Dzwon
Gość
Dzwon

Za dzwonem

Wiesiek
Gość
Wiesiek

DZWON – Drogowy Zespół Wożenia Osób Nadzorowanych

Czytelnik
Gość
Czytelnik

Nie chodzi o przeszkolenia specjalne. Wystarczy jeśli owi kierowcy przedstawicieli tegoż nieszczęsnego RZĄDU zaczną przestrzegać przepisy o ruchu drogowym w szerokim tego słowa pojęciu. Tkj inni kierowcy.

Ala
Gość
Ala

Każdy rząd nie zrobił nic dobrego dla ludzi tylko dla siebie wszyscy jednakowo pchają się tylko dla kasy i obiecują jeden przez drugiego ale najgorsza partia msciwa i obludna jest PO przez nich dużo ludzi zginelo

Z BLISKA
Gość
Z BLISKA

To cytat z elementarza ===ALA MA KOTA.

Zenon
Gość
Zenon

Trzeba było nie głosować na PIS a nie teraz żale skoro wygrali to ludzie na nich głosowali za PO na pewno było lepiej chyba złodziejom i kretaczom bo sami tacy są latali samolotami za nasze pieniadze

z bliska
Gość
z bliska

A najlepiej by było gdybyś to ty rządził ZENON, wtedy byłbyś zadowolony, i przytulał wszystko dla siebie, i nie było by złodzieji i krętaczy.

Inny.
Gość
Inny.

Zenek a teraz ci z pis chodzą pieszo i korzystają z publicznych środków komunikacji. Problem w tym, że kolejni którzy dorwia się do koryta czerpią z tego ile się da nie ma żadnych ograniczeń. Im się to poprostu należy ! A co do zlodzieji o których wspominasz za rządów PO to proponuję otwórz oczy i nadstaw uszu ?

Gregor
Gość
Gregor

Inne partie nie rozbijały limuzyn bo przemieszczały się samolotami.

Gregor
Gość
Gregor

Po pierwsze to nie wypadek tylko kolizja drogowa po drugie to poprzedni rząd zmienił wysokość mandatów za wykroczenia a po trzecie jeśli rządząca partia jest zła to oddajcie 13 emerytury na cele charytatywne

Wolność
Gość
Wolność

Jakie emerytury. Emerytura to jakby 13 pensja a tu jest jałmużna. A po 2 to rewaloryzacja emerytury najbizszej powinna wynosić 2 300 zł. A tu było 1 100 zł, czyli wydym–o emerytow na 1 200 zł.

z bliska
Gość
z bliska

Jeśli mając Wolność===piszesz takie bzdury, że to na prawdę trzeba umieć, po prostu masło maślane,

Och tam.
Gość
Och tam.

Gregor a dlaczego mają oddawać ? Pieniadze które emeryci otrzymują zostały juz raz opodatkowane a teraz płacą ponowny podatek. Po drugie te pieniądze pochodzą z podatków czyli z naszych pieniędzy nie jak niektórzy myślą są od pis, prezesa, premiera. Rząd nie ma żadnych pieniędzy bo nie zarabia ani też nie wytwarza żadnego materialnego dobra. A po trzecie nie jest to żadna ” trzynastka ” a raczej obiecanka wyborcza partii za nasze pieniadze. Jak będzie ona wypłacana z pieniędzy pis zapewne wielu je odda.

Hemi
Gość
Hemi

Przeciwnicy PiS udają, że nie wiedzą kto wprowadził przepisy świadczeniach społecznych dla ludzi jak 500+ czy 300+.

Same się wprowadziły. A moze PO pomogła:):):)

Zzn
Gość
Zzn

Za spowodowanie wypadku 250 zł kary i 6 punktów a dla zwykłego szaraka za odebranie telefonu podczas oczekiwania na skrzyżowaniu 200 zł kary i 5 punktów. I niech mnie ktoś przekona, że wszyscy wobec prawa są równi. Tak działa mławska policja a później chcą szacunku od społeczeństwa lokalnego.

Szarak
Gość
Szarak

I prawidłowo. W Mławie telefony za kierownicą to plaga. Czasami mam wrażenie, że ludzie wsiadają do samochodu i przed zapięciem pasów wyciągają telefon. I jeszcze nagminny brak kierunkowskazów. Co w sumie logiczne, bo jak gada przez komórę, to nie ma czym włączyć. A jeśli chodzi o równość wobec prawa, to niestety, obecna władza wyraźnie daje do zrozumienia nam szaraczkom, gdzie jest nasze miejsce w szeregu.

z bliska
Gość
z bliska

Zzn===ciebie i tak nie przekona, ty wiesz swoje i basta. Powinieneś wiedzieć że mławska policja, działa tak na co pozwalają jej przepisy, i sama nie ustala przepisów. W tym przypadku trzeba Policjantów jedynie pochwalić , że nie bacząc na to że jedzie v-ce Premier, wlepiła mandat, i nie dyskutowała, a co najważniejsze nie przestraszyła się, tylko wykonywała swoje czynności zgodnie z prawem, tak że chyba nawet ten ułaskawiony specjalista Kamiński, nie pomoże,

Myszka
Gość
Myszka

Żaden rząd nie jest korzystny dla zwykłych ludzi każde grabie Grabia do siebie PO PSL czy PIS wszyscy siebie warci jedni na drugich gadają a to samo robią tylko po co ta nagonka na PIS skoro ludzie sami ich wybrali

dzidek
Gość
dzidek

==z twego postu widać że do tych ludzxi można zaliczyć ciebie Myszka, nie wstyd ci że że wybrałaś i jeszcze popierasz taką mafię oszustów i złodzieji , jakiej jeszcze nie było, od 1990 roku.

Przemek
Gość
Przemek

Traktory im kupić na nie bmki. KOMUCHY PIOWSKIE

Czytelniczka
Gość
Czytelniczka

To nie pierwszy raz. W zasadzie od czasów PiSu co chwilę rozwalają jakąś limuzynę. Wszystko za pieniądze podatników. Pycha i szmal, a zaraz będą mówić o zachowaniu bezpieczeństwa na drodze.

Hemi
Gość
Hemi

Samochody eksploatuje SOP, służba ochrony państwa. Państwowa i prawnie niezależna od żadnej partii.

Wolność
Gość
Wolność

Ha, ha, ha – niezależna. Ale nas tu rozsmieszyłeś Hemi.

Hemi
Gość
Hemi

No to wytłumacz, jeśli SOP ochrania marszałka Senatu, z opozycji,i jego świtę, to jest to służba państwowa czy partyjna?

Coś jakieś kłopoty z logiką chyba się pojawiają.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Tak, Hemi, tylko po dojściu PIS do władzy wymieniono wszystkich kierowców na swoich, bo muszą być mierni ale wierni, a więc nie p… że są niezależni od żadnej partii.
No ale o tym się nie mówi ani TVPIS, ani w TV i radiu z Torunia.
Ot logika. Widzę, że ty masz problem z logiką.

Wolność
Gość
Wolność

U mnie logika jest prawidłowa. Ty Hemi czasami byś odstawił swój fanatyzm na bok. Ale co ja piszęTy czerpiesz korzyści z tej nieudolnej partii. Dlatego trolujesz dla nich. I nie wyjeżdżaj mi z PO, PSL, SLD bo ja ich nie popieram. A Tobie jak coś nie pomyśli to zaraz porównujesz do poprzedników. Przecież Ci obecni mieli być krystaliczni i nie robić jak poprzednicy.

Hemi
Gość
Hemi

Nie rób ze spraw marginalnych jakichś generalnych reguł. PiS wszystko niemal robi tak, jak potrzeba, nie ma tylko otoczki medialnej, z jakiej korzystały poprzednie rządy. I nie wmawiaj mi please, że jest inaczej. Z transferów 500+, 300+, Emerytura+ korzysta mnóstwo ludzi, niektórzy udają Greka, że nie wiedzą komu to zawdzięczają. Ale nie tylko to. Prosty przykład z Mazowsza, spółka publiczna Orlen, w ciągu 4 lat rządu PiS odnotowała zysk netto 7 razy (!!!) wyższy niż w czasie 7,5 lat rządów PO-PSL. A przypominam, że lwia część zysków spółki publicznej trafia do budżetu państwa. Inny przykład, prywatyzacje, wyprzedawanie majątku narodowego. PiS… Czytaj więcej »

Wolność
Gość
Wolność

No a afery SKOK ten rząd nie chce poruszyć. Bo sporo tu oszukaństwa osób powiązanych z obecną partią rządzącą. Same kryształy. A Ty Hemi znowu porownujesz – bo tamci mogli to wy tez możecie kraść.

Hemi
Gość
Hemi

Właśnie chodzi o to, że nie ma juz przyzwolenia na żadne kradzieże mienia publicznego ani kupczenie pod stołem.

Afera SKOK, tam głównie chodziło o Wołomin, sprawdź kto z kim miał tam powiązania, sprawa ta nie obciąża PiS. Trzeba mieć złą wolę żeby wbrew faktom twierdzić niedorzeczności.

dzidek
Gość
dzidek

Hemi==przestań pisac te swoje bzdury.===NA JAKIM TY ŚWIECIE ŻYJESZ ŻE NIE DOSTRZEGASZ, działań tej jedynie słusznej partii PIS, przy obecnej władzy wszyscy rządzący są zależni od WODZA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO,JAK NA RAZIE TYLKO BANAŚ SIĘ NIE ULĄKŁ JAROSŁAWA—i już wszystkim pisowcom robi się ciepło w gaciach, poczekajmy będzie ciekawie. Hemi do ciebie pasuje takie powiedzonko cyt===ŚWIŃ W TYM RZĄDZIE MAMY, MNÓSTWO ALE BARANÓW KTÓRZY ICH STARAJĄ SIĘ TŁUMACZYĆ MAMY JESZCZE WIĘCEJ, a ty jesteś jednym z nich.

Darek
Gość
Darek

Niejaki Gowin jechał na siedzeniu pasażera

Darek
Gość
Darek

Jechał ks. Tymoteusz szydło z mamą

szybkibill
Gość
szybkibill

a codziennik jak zawsze z newsami pierwszy 🙂 pozdrawiam z trasy 🙂

z bliska
Gość
z bliska

I tak powinno być!!!! Jak zwykle nie zdążyli z niusami, RED. SZYMON WYROSTEK, I P. GRZYWACZ.

spoko
Gość
spoko

Ssspoko, spoko. red. Wyrostek zdążył. to Grzywacz i tuba burmistrza nie zdąża

Do z bliska
Gość
Do z bliska

Jak nie masz pojęcia to nie pisz bzdur… Bo człowieczku nie wiesz, kto był na miejscu i kto robił fotki…

Jerzy
Gość
Jerzy

Chyba jednak był ktoś szybszy.

Adam
Gość
Adam

Podatnicy zapłaca za remont wkoncu wybrali Pis . A co to ma do rzeczy ze miał włączone sygnały to już nie musi uważać bo wiezie król. Kierowcy karetek też jeżdza na sygnałach i jakos wypadków nie ma. Może kirowca powinień pokryć koszty ze swojej kieszeni a nie z naszej?

Hemi
Gość
Hemi

Za czasów PO jak rozumiem nie dochodziło do żadnych kolizji.

A może sprawy były „przykrywane” przez zaprzyjaźnione media i stacje TV?

Sklaniałbym się mu tej drugiej wersji.

Generalnie rządy PiS są bardzo korzystne dla zwykłych ludzi. Nie ma porównania do rządów z czasów PO-PSL i SLD.

Anna
Gość
Anna

Bardzo dla osob ktorzy zyja z zasiłku . A o przykrywaniu spraw to chyba nie ma lepszych od Pis Kurskiego maja w jednym ręku.l rużnią się od Po tym że rozdaja ale najpierw je zabieraja przedsiembiorcom firmom . Poczekajmy do stycznia wtedy bedzie mega skok cen

Hemi
Gość
Hemi

Nie wierzę w żadne czarne scenariusze. W Polsce jest okres względnej prosperity, wystarczy do Kauflanda czy do InterMarche się przejść, żeby przekonać się, że nawet zasiłkowcy nie mają się źle.

Za czasów PO dobrobyt był tylko dla zblatanej z nią wierchuszki, dla ludzi figa z makiem, okruchy z pańskiego stołu.

I PiS to zmienił .

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Tak, PIS zmienił, rzuca gawiedzi obgryzione kości ze swojej uczty pod stół, żeby sobie powąchała lepszego żarcia

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Tak, Hemi ty wiesz swoje, a ja swoje, co mi z tego że dostałam 13-tą emeryturę, jak podwyżki które ciągle następują zżarły ja z ogromnymi procentami, a podwyżki w sklepach, usługach itp, po kolejnych podwyżkach minimalnej krajowej zeżrą całe moje zaoszczędzone pieniądze na trumnę i na pogrzeb, bo przecież zasiłku z ZUS- no to nie starczy, bo księża też coraz bardziej doją swoje owieczki. Ech życie, coraz gorzej strach umierać…
Rządy PIS są korzystne dla miernych i wiernych, a najbardziej korzystne dla czarnych kiecek.

Hemi
Gość
Hemi

Za PO nie było wzrostu cen? Przecież jeden z kolesi z tudkowej ferajny był łaskaw się wyrazić, że „po wyborach to benzyna może być i po 7 zlotych”, tak się portfela i ludzi przejmowali.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

… ale nie była, a teraz ceny galopują jak szalone, a po nowym roku jak ceny prądu pójdą w górę i wzrośnie minimalna krajowa, to się nie pozbieramy, ale sukienkowym nie ubędzie, to fakt.

Hemi
Gość
Hemi

Dlaczego rosną ceny energii?

Nie usłyszysz tego w TVN więc skup się please. Z powodu chorej, obłędnej „polityki klimatycznej” UE.

Timmermans i reszta biurokracji będzie przestawiała klimat, paradne. G… zwojują, ale co pieniędzy od ludzi wyciągną, to ich.

Według tych brukselskich fanatyków nie tylko węgiel, ON i benzyna są be, ale już nawet i gaz.
Chorzy ludzie.

Więc pamiętaj, nie PiS i Ziobro,ale UE, przed którą opozycja jak zawsze pada na kolana, jest odpowiedzialna za wzrost cen energii w Polsce.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Odwal się od TVN fanatyku TVPIS i ojca Tadeusza – nie mam nawet telewizora.
Adrian pada na kolana przed Trumpem, Trump mu nawet krzesełka nie stawia, bo wie że Adrian i tak przed nim będzie klęczał na obu kolanach, ale Adrian się cieszy.
Uważasz, katastrofa klimatyczna, to wymysł Unii? – no gratuluję, prawdziwy pisowiec, myślałam, że jesteś mądrzejszy, ale ty jesteś mierny ale wierny.

Hemi
Gość
Hemi

Brak telewizora nie wyklucza posiadania kalkulatora. Więc do dzieła! Jeśli Europa odpowiada za 12% światowej emisji CO2, to my możemy zejść z emisją nawet do zera kosztem jakości i poziomu życia, zejść do ziemianek może, czemu nie, a i tak na klimat nie będzie mieć to wpływu, bo inni, reszta świata, wyemituja za nas. Zgadza sie? No ale wiadomo, Timmermans, Merkel i inni są zbyt słabi, żeby cokolwiek narzucić poważnym emitentom jak USA, Chiny, Indie czy Japonia, którzy w kułak śmieją się z tych biurokratycznych prób sterowania klimatem, zawracanie kijem Wisły to jest. Jednocześnie biurokraci z UE nam tu w… Czytaj więcej »

dzidek
Gość
dzidek

Masz telewizor masz kalkulator, a jestes denny jak but u ojca TADEUSZA, powinieneś jechać do Krakowa i skorzystać z usług I ODPOCZĄC W POKOJU NA GODZINY, w którym ktoś powabny cię wymasuje odpowiednio, i walnie w tą łepetynę może to ci przywróci troche więcej rozumu, bo zamiast tego masz sieczkę w tym pustym łbie, Hemi, tobie najlepiej wych0odzi zbieranie na tacę, więc zajmnij sie tym klęknij i bij głową pokłony, dla tych których tak chwalisz, a może na koniec od wodza zamiast, marchewki, dostaniesz kijem po grzbiecie, i wtedy może zmądrzejesz, „GŁUPICH NIE SIEJĄ ONI SAMI SIĘ RODZĄ’

Czytelniczka
Gość
Czytelniczka

Aaaa, jak są bardziej korzystne to nic takiego, że tylko PiSowcy w takich ilościach rozwalają te limuzyny, można im wybaczyć, to drobiazg, nie ma o czym pisać, nic się nie stało.

Wolność
Gość
Wolność

Korzystne dla kościelnych klechów bo więcej kasy tam spływa od Pieniędzy i Stanowisk.