Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Święty Mikołaj już odwiedził Wieczfnię


Wiele atrakcji i niespodzianek czekało na dzieci, które 8 grudnia pojawiły się na hali sportowej w Wieczfni Kościelnej, aby wspólnie świętować mikołajki.


Imprezę mikołajkową otworzył wójt gminy pan Mariusz Gębala życząc dzieciom i rodzicom dobrej zabawy. Po bitwie na papierowe śnieżki dzieci zebrały się, aby obejrzeć magiczny pokaz  w wykonaniu pana Arkadiusza. Wiele sztuczek wzbudziło zachwyt i postawiło pytanie: “Jak to jest możliwe?, Jak to się stało?”. Po występie iluzjonisty przeprowadzono kilka konkursów.

Dzieci rzucały woreczkiem do hula hop oraz mając zawiązane oczy szukały wybranych przedmiotów w torbie. Duża część dzieci spędzała czas w kąciku ozdób świątecznych, gdzie pracowały pod okiem nauczycieli ze szkoły podstawowej w Wieczfni Kościelnej. To właśnie tam powstały pięknie ozdobione choinki, renifery i mikołaje.

Inni decydowali  się na barwne ozdobienie twarzy w kąciku malowania buziaków. Tam również pracowali nauczyciele z podstawówki w Wieczfni Kościelnej. Już od samego początku imprezy olbrzymia kolejka ustawiła się do wesołego miasteczka. Niemal każde dziecko chciało poszaleć w basenie z piłkami lub zjechać ze zjeżdżalni. Można było wrócić do domu ze zdjęciem zrobionym na mikołajkowym tle.

Z niecierpliwością wyglądano Świętego Mikołaja, który wręczał dzieciakom słodkości i chętnie pozował do zdjęć. Duża ilość osób uczestniczących w imprezie mikołajkowej, aby  wspólnie w atmosferze dobrej zabawy i humoru spędzić to niedzielne popołudnie dowodzi, że popularność Świętego Mikołaja nie przemija.

źródło i fot. Wieczfnia Kościelna

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x