Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jurkiewicz wygrywa. Wielki powrót obrońcy tytułu


Kamil Jurkiewicz


Kamil Jurkiewicz wygrał poprzednią edycję Grand Prix o puchar dyrektora MOSiR-u Mława w tenisie stołowym. Tegoroczną odsłonę imprezy zaczął ostrożnie. Na inaugurację uplasował się na trzeciej pozycji.

W drugim rozdaniu już nie pozostawił złudzeń, że będzie liczył się w walce o kolejne trofeum. Choć konkurenci stawili zacięty opór, to nie miał problemów z dotarciem do finału. W nim powalczył z triumfatorem inauguracyjnej imprezy. Adam Pydyn robił co mógł, ale nie zdołał sięgnąć po raz kolejny po komplet punktów. Na pocieszenie mimo przegranej zdołał zachować fotel lidera.

Druga impreza przyniosła parę debiutów. Łącznie wystartowało jedenastu zawodników –  najwięcej powodów do zadowolenia wśród debiutantów mieli Andrzej Dąbkowski i Lech Wichrowski. Pierwszy finiszował na piątej pozycji, drugi był szósty. Nie próżnował także Mirosław Krajewski. Po najlepszym występie w sezonie awansował na czwartą lokatę w „generalce”.

Kolejne zawody Grand Prix zostaną rozegrane w sobotę 14 grudnia na sali gimnastycznej SP nr 6.

Klasyfikacja

II turniej: 1. Kamil Jurkiewicz, 2. Adam Pydyn, 3. Marcin Łączyński, 4. Mirosław Krajewski, 5. Andrzej Dąbkowski, 6. Lech Wichrowski,

Klasyfikacja generalna: 1. Adam Pydyn, 180 pkt., 2. Kamil Jurkiewicz 170, 3. Marcin Łączyński 150, 4. Mirosław Krajewski 105, 5. Wojciech Pogorzelski 90, 6. Wojciech Sieradzki 90.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x