Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Z Tarczyna wrócili z medalami


W turnieju Mazovia Europen Cup w Tarczynie wzięło udział ponad 300 zawodników z różnych państw świata. Zawodnicy mławskiego klubu Senshi Fight&Sport zaliczą ten wyjazd do udanych.


Na najwyższym stopniu podium stanęli: Gabriela Możdżonek (walki pointfighting kadet starszy), Oskar Godleś (1 miejsce boks, 2 miejsce walki k1 kick light, 3 miejsce walki ufr light senior),  Alan Kaliszewski (1 miejsce boks, 2 miejsce walki k1 kick light, 3 miejsce walki ufr light junior) i Aleksandra Bukowska (1 miejsce walki k1 kick light, 1 miejsce walki kick light, junior).

Ze srebrem wrócili: Patryk Olszewski (2 miejsce boks, 2 miejsce walki ufr light, senior) i Przemysław Kowalczyk (2 miejsce K1 Full Contact, senior)

Ponadto Przemysław wziął udział w meczu w formule Kick light Polska – Francja, gdzie walczyło po 3 zawodników z ekip w różnych kategoriach wagowych. Polska wygrała ten mecz 2:1. Przemek w walce z Francuzem doznał urazu pachwiny po mocnym kopnięciu, a jednak wyszedł do konkurencji full contactu i stanął na podium zawodów.

Jakub Możdżonek oraz Kacper Marciniak przegrali swoje zmagania w walkach o 3 miejsce jednak na uznanie zasługuje występ Kacpra, gdzie do rundy finałowej wygrywał bardzo wyraźnie. Jedną z walk bardzo szybko zakończył przez nokaut techniczny.

Podczas uroczystości otwarcia zawodów trener Artur Możdżonek otrzymał oficjalnie nominację na v-ce prezesa Polskiej Federacji Kickboxingu i tym samym wszedł w szeregi czołowych postaci organizacji.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Marianna
Marianna
4 lata temu

Chwali się takie występy. Mława powinna być dumna z takich zawodników!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x