Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławski wieczór w GOK Płośnica


Gminny Ośrodek Kultury w Płośnicy zaprasza na „Mławski Wieczór”, który odbędzie się w czwartek 12 grudnia br. o godz. 17.30 w Domu Pracy Twórców przy ul. Dworcowej 50.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Mławscy artyści skupieni przy Galerii „13” zaprezentują  dwie wystawy. Pierwsza to zbiór lalek Marii Świtoń pt. „Lalki mojego dzieciństwa”. Druga to prace rękodzieła artystycznego. Później  odbędzie się wieczorek poetycki w którym wezmą  udział poetki Anna Sowa- Matalińska, Irena Chylińska i  Halina Gamdzyk-Kalińska oraz muzycy Jacek Mianowski i Jarosław Aftyka. Oni to właśnie, specjalnie na ten wieczór przygotowali program słowno-muzyczny poświęcony Świętom Bożego Narodzenia.

Zaprasza i poleca Janusz Dębski

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x