Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ta pomoc trafia tam gdzie potrzeba. Szlachetne paczki już niosą radość [zobacz film]


Ufundowane przez darczyńców w tym roku świąteczne paczki są już u obdarowanych. Przyniosły wybranym rodzinom i osobom radość i wzruszenie.


Wśród tegorocznych fundatorów paczek przeważały osoby prywatne, grupy osób lub firmy. Spośród instytucji lokalnych jedną z paczek ufundowali pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Z kolei innym z niecodziennie spotykanych darczyńców było Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, które znamy z rozsyłanych na telefony komórkowe sms-owych powiadomień.

Niezwykła jest historia ostatniej w bazie rodziny, a właściwie samotnej osoby, której jeszcze na dwa dni przed finałem nikt nie wybrał z bazy. Po medialnym apelu błyskawicznie jednak znalazła się darczyńczyni i grupa osób spod pobliskiego Stupska.  Wzruszający był moment wizyty u obdarowanego, któremu Szlachetna Paczka po raz pierwszy zafundowała tyle świątecznej radości.

JK

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x