Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W oczekiwaniu na przybycie Świętego Mikołaja


W oczekiwaniu na przybycie Świętego Mikołaja uczniowie klasy II b dekorowali pierniki.Pachnące przyprawą korzenną serca, pajacyki,choinki za sprawą słodkiego lukru i kolorowej posypki zamieniły się w prawdziwe dzieła sztuki.Wreszcie przybył i ON-Święty Mikołaj! W klasie nagle umilkły szepty….Ciekawe ,czy to za sprawą magii tej chwili, czy też w obawie przed odpowiedzią na pytanie – „czy wszystkie dzieci w tej klasie były grzeczne”?.

Sprzedam Piec


źródło i fot. ZPO nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x