Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Poszukiwania Mikołaja zakończone sukcesem


Choć mniej licznie niż w poprzednich latach, ale najmłodsi mieszkańcy naszego miasta pojawili się na miejskich mikołajkach. Wspólnie odliczali czas do zapalenia choinki przed ratuszem, aktywnie uczestniczyli w poszukiwaniach Mikołaja prowadzonych przez aktorów teatru TAK, a w kulminacyjnym momencie odebrali czekoladę z rąk Mikołaja i zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. Podczas tego świątecznego spotkania nagrody odebrali też laureaci i wyróżnieni   w konkursie plastycznym „Świąteczna kartka od Burmistrza”

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x