Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kolędowe spotkanie z Anną Fabrello w MDK


Czwartkowy wieczór W Miejskim Kultury należał do Anny Fabrello – sopranistki Opery Bałtyckiej, która pochodzi z Mławy i tu rozpoczynała swoją muzyczną karierę. Na promocji płyty „Kolędy” z wykonywaniami najpiękniejszych pieśni bożonarodzeniowych naszego gościa pojawiło się wielu entuzjastów jej talentu. Dla znacznej części z nich było to bardzo emocjonujące spotkanie po latach. Sala była wypełniona po brzegi, a kolejka po autograf wydawała się nie mieć końca.


Nasza krajanka nie bywa w Mławie często, ale zawsze, gdy tu powraca, chętnie spotyka się z mieszkańcami i ceni każdą chwilę spędzoną w miejscach, które przywodzą na myśl wspomnienia młodzieńczych lat. Jednym z takich miejsc jest dla artystki Miejski Dom Kultury, w którym 5 grudnia 2019 r. zechciała nie tylko zaprezentować nagraną płytę, ale również powspominać spędzone tu lata, porozmawiać ze znajomymi i zaśpiewać wspólnie z publicznością, co wzbudziło chyba największą radość wśród zgromadzonym.

Widownia doceniła nie tylko talent śpiewaczki, ale również jej otwartość na innego człowieka, dlatego spotkania po prezentacji płyty obfitowały w wiele miłych i wzruszających momentów.

Tego dnia Anna Fabrello promowała płytę z najpiękniejszymi kolędami europejskimi, które wykonuje w oryginalnej wersji językowej. Na krążku pojawiły się pieśni w języku polskim, tych jest najwięcej, ale również angielskim, niemieckim, włoskim czy holenderskim. Dziesięć takich płyt czeka jeszcze na nabywców w kasie kina MDK.

źródło i fot. MDK Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x