Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Integracyjne Mikołajki w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym  


W Ośrodku Szkolno-Wychowawczym 6 grudnia br. odbyły się Mikołajki integracyjne. W spotkaniu brali udział uczniowie klasy VIII Szkoły Podstawowej Wyspianum wraz z opiekunem samorządu uczniowskiego Anną Brzozowską, uczniowie ZS nr 2 w Mławie wraz pedagog Aleksandrą Michalak oraz wychowankowie ośrodka z klas I, II, III, VIIa z wychowawczyniami Ewą Korzeniewską i Iwoną Gorlewską. Maluchy z Ośrodka tworzyły świąteczne choinki, odpowiadały na pytania, bawiły się śnieżnymi kulami. Ich starsze koleżanki i koledzy towarzyszyli im w zabawie czerpiąc z niej wiele radości. Mikołajkowe zabawy zakończyły się rozdaniem prezentów i obietnicą spotkania z okazji świąt Wielkanocnych. 


źródło i fot. SOSW Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x